Masáže

DRUHY A POPIS MASÁŽÍ :

MADEROTERAPIE:

Terapie na odstranění celulitidy, nastartování lymfatického systému a celkové detoxikace organismu.
Maderoterapie je Kolumbijská technika k odstranění celulitidy pomocí dřevěných válečků,což dělá terapii 100% přírodní. Rytmická masáž dřevěnými nástroji zlepšuje proudění lymfy a napomáhá rozpadu tukové tkáně. To má za následek lepší nastartování metabolismu a s tím spojené vylučování toxinů, které jsou nahromaděny v podkoží a způsobují nenáviděnou pomerančovou kůži.


SPORTOVNÍ MASÁŽ:

Sportovní masáž navozuje vyšší svalovou aktivitu, pomáhá k prohřátí zatěžovaných partií.

Rekondiční masáž je masáž pro regeneraci organismu. Užívá se pro uvolnění svalů a jako převence bolestí pohybového aparátu a po úrazech.

RELAXAČNÍ MASÁŽ:

Relaxační masáž uvolňuje a regeneruje svalstvo a uvádí tělo i mysl do stavu bez bolesti a celkové pohody. Působením na svaly, šlachy i vazy dochází k prohřátí svalů a významnému prokrvení, které při určité pravidelnosti zlepšuje celkový zdravotní stav a kondici člověka.

HAVAJSKÁ MASÁŽ:

Základy havajské masáže LOMI LOMI (neboli milující či laskavé ruce) spočívají v použití speciálních technik, které mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Masáž je prováděna hlavně dlaněmi, předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními masážemi. Je vhodná zejména při přepracovanosti a nesoustředěnosti, při vnitřní nerovnováze, podrážděnosti a nervozitě, při pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení.